صنعت کار » قطع برق صنایع در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها

«صنعت کار» گزارش می دهد؛

قطع برق صنایع در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها

اداره برق منطقه ای تهران طی نامه ای به برخی از صنایع در سالی که مزین به سال تولید مانع زدایی ها و پشتیبانی ها است از قطع برق این کارخانه ها خبر داده است.

به گزارش خبرنگار صنعت کار، اداره برق منطقه ای تهران طی نامه ای به برخی از صنایع اعلام کرده برق کارخان های آنها در برخی از ساعات فصل زمستان قطع می شود.

در این نامه آمده است: بر اساس اعلام ستاد پيك بار كشور و نيز هماهنگي صورت گرفته فيمابين وزارت نيررو و وزارت صمت ، مقرر گرديده است كه مشتركين فولاد تحت پوشش شركت برق منطقه اي تهران از روز ۱۲ دی ماه ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی براساس جدول ذيل نسب به رعايت سقف پيك بار مصرفي در طول ايام زمستان اقدام نمايند.

گفتنی است این قطعی های پی در پی برق در سال جاری در شرایطی ادامه دارد که صنایع مختلف کشور در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی به سال تولید، مانع زدایی ها و پشتیبانی ها مزین و نامگذاری شده است دچار مشکلات متعدد کرده و قطعا این خاموشی ها به کاهش تولید و عرضه کارخانه های بزرگ صنعتی کشور منجر خواهد شد.

جا دارد وزارت نیرو و سازمان های زیر مجموعه فکر اساسی برای تامین برق صنایع مختلف کشور کرده و به جای پاک کردن صورت مسئله و خاموشی ها برای کنترل مصرف، ظرفیت تولید برق کشور را افزایش داده تا اینگونه صنایع مختلف کشور با مشکل و تعطیلی خطوط تولید مواجه نشوند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات