صنعت کار » روند افزایشی تولید شرکت های زنجیره سرب و روی ایمیدرو

آمار 9 ماهه اعلام شد؛

روند افزایشی تولید شرکت های زنجیره سرب و روی ایمیدرو

میزان تولید شرکت های زنجیره سرب و روی ایمیدرو (انگوران و نخلک) طی 9 ماهه 1400 افزایش یافت.

به گزارش صنعت کار، مجتمع سرب و روی انگوران از ابتدای فروردین تا پایان آذر، ۸۰۳ هزار و ۴۴۷ تن ماده معدنی تولید کرد که در مقایسه با رقم تولید مدت مشابه سال گذشته (۶۹۵ هزار و ۷۰ تن)، حدود ۱۶ درصد رشد نشان می دهد.

همچنین طی این مدت، ۵۵۹ هزار و ۸۴۲ تن ماده معدنی سرب به شرکت های داخلی ارسال شد. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۷۲۱ هزار و ۵۸۸ تن بود که حدود ۲۲ درصد کاهش یافت. مجتمع سرب و روی انگوران در ماه آذر ۷۰ هزار و ۷۰ تن ماده معدنی تولید و ۳۷ هزار و ۲۶۷ تن ارسال کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته (۷۶ هزار و ۴۴۵ تن تولید و ۶۹ هزار و ۷۵۴ تن ارسال)، به ترتیب ۸ درصد و ۴۷ درصد کاهش یافت.

افزایش ۱۳ درصدی تولید کنسانتره سرب نخلک

شرکت سرب و روی نخلک از ابتدای فروردین تا پایان آذر امسال، ۶ هزار و ۵۲۹ تن کنسانتره سرب تولید کرد که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته (۵ هزار و ۷۶۷ تن)، بیش از ۱۳ درصد رشد یافت.

این شرکت طی ۹ ماهه اخیر، ۱۶۴ هزار و ۵۹۶ تن ماده معدنی استخراج کرد که نسبت به آمار مدت مشابه سال گذشته (۴۲ هزار و ۸۳ تن)، ۲۹۱ درصد افزایش یافت. میزان ارسال کنسانتره این شرکت نیز ۷ هزار و ۶۸ تن بود که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته (۸ هزار و ۳۸۲ تن)، حاکی از کاهش ۱۶ درصدی بود.

شرکت نخلک طی ماه آذر ۸۲۰ تن کنسانتره تولید، ۲۶ هزار و ۴۰۹ تن ماده معدنی استخراج و ۹۶۱ تن محصول ارسال کرد که در مقایسه با آمار آبان سال گذشته (تولید ۸۱۴ تن کنسانتره ، استخراج ۴ هزار و ۸۵۸ تن ماده معدنی و ارسال یک هزار و ۲۶۱ تن محصول)، به ترتیب حدود یک درصد افزایش، ۴۴۴ درصد افزایش و ۲۴ درصد کاهش یافت.

منبع: ایمیدرو

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات