صنعت کار » ارزش قراردادهای ایمیدرو در بخش راهسازی و برق رسانی به 3720 میلیارد ریال رسید

طی سال 1400 و با هدف تقویت زیربناها صورت گرفت؛

ارزش قراردادهای ایمیدرو در بخش راهسازی و برق رسانی به ۳۷۲۰ میلیارد ریال رسید

37 قرارداد جدید راهسازی و برق رسانی به معادن (در مناطق کمتر برخوردار) با سرمایه گذاری 3720 میلیارد ریال توسط ایمیدرو طی سال 1400 امضا شد.

به گزارش صنعت کار، امضای چهار قرارداد اجرایی راهسازی به طول ۶۱ کیلومتر و به مبلغ ۳۱۲۰ میلیارد ریال در استان های سیستان و بلوچستان، فارس، آذربایجان غربی و یزد از جمله اقدامات توسعه ای ایمیدرو در حوزه راه محسوب می شود.

برق رسانی

امضای ۲ قرارداد اجرایی برق رسانی به طول ۴۳ کیلومتر و مبلغ ۲۹۰ میلیارد ریال در استان های چهارمحال و بختیاری و خراسان جنوبی از جمله قراردادهای این سازمان در حوزه زیرساخت انرژی محسوب می شود.

خدمات مطالعاتی، مشاوره و کنترل کیفیت

امضای ۲۳ قرارداد مطالعاتی شامل ۴۳ پروژه راهسازی و برق رسانی به معادن به طول ۶۷۱ کیلومتر و به مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال و عقد هشت قرارداد خدمات مشاوره و آزمایشگاه کنترل کیفیت به مبلغ ۲۱۰ میلیارد ریال نیز از جمله عملکردهای ایمیدرو در بخش زیربناها محسوب می شود.

طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی کشور از جمله مجموعه های تحت پوشش ایمیدرو محسوب می شود که مدیریت پروژه های فوق را بر عهده دارد. هدف از تشکیل طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی؛ ایجاد، تکمیل و توسعه زیرساخت های بخش معدن و صنایع معدنی کشور با توجه به بندهای اسناد بالادستی و اهداف کلان است.

منبع: ایمیدرو

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات