صنعت کار » تصویب هزار میلیارد تومان برای تأمین اعتبار واحدهای تولیدی کردستان/ بانک‌ها بر اساس رویکرد دولت سیزدهم موظف به تأمین اعتبار موردنیاز واحدهای تولیدی هستند

در بازدید از کارخانه کاشی کسری سنندج اعلام شد؛

تصویب هزار میلیارد تومان برای تأمین اعتبار واحدهای تولیدی کردستان/ بانک‌ها بر اساس رویکرد دولت سیزدهم موظف به تأمین اعتبار موردنیاز واحدهای تولیدی هستند

وزیر صمت سفر امروز خود به کردستان از کارخانه کاشی کسری سنندج بازدید کرد و گفت: برای تأمین اعتبار واحدهای تولیدی کردستان، هزار میلیارد تومان مصوب شده است و سعی داریم از این محل، تسهیلات موردنیاز واحدهای استان تأمین شود.

به گزارش صنعت کار، سیدرضا فاطمی امین افزود: با توجه به این‌که حمایت از تولید رویکرد جدی دولت سیزدهم است، بانک‌ها نیز موظف به همراهی در تأمین اعتبار موردنیاز واحدهای تولیدی هستند.

وی در خصوص کارخانه کاشی کسری سنندج نیز تصریح کرد: با توجه به این‌که این واحد تولیدی تاکنون از تسهیلات بانکی استفاده نکرده است، بانک‌ها موظف هستند که اعتبار موردنیاز آن را تأمین کنند.

طرح توسعه کارخانه کاشی کسری سنندج نیازمند ١٥٠ میلیارد تومان اعتبار

در ادامه محمد روشنفکر، مدیرعامل شرکت صنایع کاشی کسرای سنندج نیز بیان کرد: طرح توسعه کاشی کسری سنندج نیازمند ١٥٠ میلیارد تومان اعتبار است و در صورت تأمین اعتبار موردنیاز برای ١٥٢ نفر دیگر اشتغال ایجاد می‌شود.

وی ادامه داد: مهم‌ترین مشکل ما در فاز توسعه، تأمین نشدن اعتبار تسهیلات موردنیاز به مبلغ ١٥٠ میلیارد تومان است که در کارگروه تسهیل و رفع موانع استان مصوب شده، اما تاکنون از سوی بانک صادرات پرداخت‌نشده است.

منبع: شاتا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

کرمان موتورخودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدماتعصر خدماتبیمه ملتهای بانك