اخبارخودروویژه ها

هشدار امداد خودرو سایپا به متقاضیان خدمات امدادی

به گزارش صنعت کار، کامبیز قلی زاده با اعلام هشدار نسبت به حضور رو به افزایش امدادخودروهای متفرقه، از مالکان خودرو خواست در خصوص دریافت خدمات امدادی در مواقع ضروری دقت نظر ویژه‌ای به خرج دهند تا درگیر عواقب بعدی استفاده از خدمات غیراستاندارد امداد خودروهای متفرقه نشوند.

او با تاکید دوباره بر ابطال گارانتی خودرو به دلیل دستکاری خودرو توسط تعمیرکاران خارج از شبکه نمایندگی‌های مجاز، درخواست کرد تا مالکان خودرو حتی در مواقع ضروری که خودرو دچار ایراد در جاده‌های خارج شهر می‌شود از دریافت خدمات امدادی متفرقه جدا پرهیز کنند.

مدیرعامل امدادخودرو سایپا با اشاره به گستردگی خودروهای امدادی این شرکت و پوشش ۱۰۰ درصدی جاده‌های کشور تصریح کرد: متقاضیان در هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به ثبت درخواست و دریافت خدمات امدادی معتبر در محل کنند.

او گفت: خودروهای امدادی شرکت امدادخودرو سایپا  بدون تماس و به صورت گذری به خودروهای متوقف شده مراجعه نمی‌کنند.

قلی زاده  از افزایش راه های دسترسی به امدادخودرو سایپا خبر داد و گفت: از امکان ثبت درخواست امداد با تلفن تا استفاده از اپلیکیشن و ثبت درخواست اینترنتی برای رفاه حال متقاضیان و سهولت دسترسی به خدمات استاندارد امداد در امدادخودرو سایپا تامین شده است که به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته پاسخگوی تماس گیرندگان است.

او با بیان اینکه در حال حاضر نیروهای امدادخودرو سایپا از آموزش‌های لازم برخوردار هستند و در عین حال امکان ارائه خدمات امدادی طبق استاندارد را در محل دارند، تاکید کرد: امداد خواهان پس از بروز مشکل و یا نقص فنی حین رانندگی در هر نقطه‌ای از کشور از طریق تماس با شماره ۰۹۶۵۵۰ با امدادخودرو سایپا تماس بگیرند و در خواست خدمات امدادی کنند.

 همچنین دارندگان خودرو های سواری گروه سایپا می توانند جهت دریافت سرویس خدمات خودرو در محل (منزل یا محل کار) شامل انجام سرویس های اولیه و دوره ای، بازدید فنی پیش از سفر و همچنین نصب آپشن از  طریق شماره ۰۲۱۸۴۴۴۴ نسبت به رزرو درخواست خود اقدام کنند.

قلی زاده در پایان خاطرنشان کرد: خودروهای امداد خودروسایپا با رنگ سفید و خطوط افقی نارنجی منقش به نام و نشان امدادخودرو سایپا و لباس متحدالشکل امدادگران آمادگی امدادرسانی در ۳ ماه تابستان را دارد.

منبع:سایپا نیوز

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا