صنعت کار » تشکیل کارگروه بررسی ابعاد خسارات زلزله خوی در بیمه سینا

تشکیل کارگروه بررسی ابعاد خسارات زلزله خوی در بیمه سینا

مدیرعامل بیمه سینا با تشکیل کارگروهی، ابعاد خسارات ناشی از زلزله شهر خوی را بررسی و دستور ارزیابی سریع خسارت بیمه گذاران را صادر کرد.

به گزارش صنعت کار –  عبداله سلطانی ثانی مدیرعامل بیمه سینا در حاشیه این کارگروه، ضمن تسلیت به مردم زلزله‌زده شهر خوی، دستور رسیدگی عاجل و بررسی خسارات وارده را صادر و آمادگی این شرکت را برای کمک به زلزله‌زدگان اعلام کرد.

سلطانی ثانی افزود، وقوع زلزله در استان آذربایجان غربی و شهر خوی کشور که موجب جان باختن، مصدومیت و از بین رفتن سرپناه جمعی از هموطنانمان موجب تاثر فراوان گردیده است .

بر اساس این گزارش، کارگروه بررسی ابعاد خسارات ناشی از زلزله شهر خوی شامل مدیرعامل، قائم مقام مدیرعامل، معاون منابع انسانی و پشتیبانی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل، مدیر بیمه های آتش سوزی و مدیر بیمه های مسئولیت تشکیل و مسایل مرتبط با زلزله بررسی شد. همچنین هماهنگی لازم جهت اقدامات بعدی انجام و دستورات لازم صادر شد.

گفتنی است، از لحظات اولیه وقوع زلزله شهر خوی، تیم کارشناسی و ارزیابی بیمه سینا با حضور در سطح شهر نسبت به ارزیابی، بررسی ابعاد حادثه و ارتباط با بیمه شدگان اقدام نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

کرمان موتورخودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدماتعصر خدماتعصر خدماتهای بانك