اخبارخودروویژه ها

تندیس سیمین مسوولیت های اجتماعی به ایران خودرو خراسان رسید

به گزارش صنعت کار – مدیرعامل ایران خودرو خراسان در این باره گفت: این شرکت به عنوان شرکتی بزرگ و تاثیر گذار در استان، پروژه های متعددی برای اجرای درست مسوولیت های اجتماعی در حوزه های آب، محیط زیست و منابع طبیعی  را انجام داده است.

بیژن زاهدی فرد از هدف گذاری کسب تندیس زرین برای سال آینده خبر داد و گفت: ایران خودرو خراسان در حوزه مسوولیت های اجتماعی و محیط زیست اقدامات متعددی انجام داده است و این روند را با جدیت زیادی دنبال می کند، به گونه ای که در سال گذشته تندیس برنزی را کسب کردیم امسال به سطح سیمین ارتقا یافته ایم و برای سال آینده نیز کسب تندیس زرین را هدف گذاری کرده ایم.
وی با اشاره به بهینه سازی مصرف انرژی، اظهار کرد: در حوزه انرژی و مصرف منابع برقی و آبی در شرایط سخت توانستیم مصرف انرژی را مدیریت کنیم و با همکاری تمامی کارکنان و خانواده ها، معادل میزان مصرف پنج هزار خانوار صرفه جویی محقق شده است.
مدیرعامل ایران خودرو خراسان افزود: این شرکت در فضایی بالغ بر ۷۶۰ هکتار بیش از پنج هزار نفر نیروی انسانی را در خود جای داده است که ۸۰۰ نفر از آنان امسال جذب و مشغول کار شده اند که این امر نیز در راستای مسوولیت های اجتماعی این شرکت ارزیابی می شود.
وی تصریح کرد: ایران خودرو خراسان با تولید سه محصول جدید آریسان۲، هایما 8S در سال جاری و محصول  دیگری که به زودی معرفی و تولید خواهد شد، توانسته گام های موثری را در مسیر تحقق اهداف گروه صنعتی ایران خودرو بردارد.
مدیرعامل ایران خودرو خراسان گفت: با اقدامات صورت گرفته و حمایت مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و تحقق اهدف و برنامه این شرکت در سال جاری، زیان انباشته ایران خودرو خراسان در شش ماهه امسال به صفر رسیده و تا پایان سال نیز شاهد سودآوری خواهیم بود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا