صنعت کار » پیش فروش خودرو به مناسبت چهارشنبه سوری

پیش فروش خودرو به مناسبت چهارشنبه سوری

ایران خودرویی ها به مناسبت چهارشنبه سوری طرح فروشی را برای متقاضیان محصولات خود تدارک دیده اند.

به گزارش صنعت کار -ایران خودرویی ها از جدیدترین طرح فروش خود رونمایی کردند.

ایران خودرو ۲۲ اسفندماه و ۲۳ اسفندماه دو طرح پیش فروش برگزار می کند. براساس اخبار منتشر شده توسط این خودروساز قرار است بازوی تجاری سازی آن دو محصول خود را در دسترس متقاضیان قرار دهد. آبی های جاده مخصوص برنامه ریزی کرده اند تا روز دوشنبه ۲۲ اسفندماه ۱۴۰۱ ون وانا را در دسترس متقاضیان قرار دهد.

دیگر طرح فروش ایران خودرو دیزل به عرضه پیکاپ فوتون با گیربکس اتوماتیک مربوط می شود.

بازوی تجاری ساز ایران خودرو قصد دارد تا روز سه شنبه، ۲۳ اسفندماه امسال این محصول جدید خود را به مشتریان عرضه کند. با توجه به اینکه ۲۳ اسفندماه امسال مصادف با شب چهارشنبه آخر سال ۱۴۰۱ است بنابراین می توان گفت ایران خودرویی ها به مناسبت چهارشنبه سوری طرح فروشی را برای متقاضیان محصولات خود تدارک دیده اند.

هر دو طرح فروش یاد شده به صورت پیش فروش برگزار خواهد شد. نکته قابل توجه دیگر درباره طرح های فروش ایران خودرو دیزل این است که امکان ورود به سایت فروش ایران خودرو برای طرح های یاد شده ساعت ۱۰ روزهای ۲۲ اسفندماه و ۲۳ اسفندماه امسال در نظر گرفته شده است. متقاضیان برای پیش خرید پیکاپ فوتون با گیربکس اتوماتیک و همچین ون وانا باید به سایت فروش ایران خودرو دیزل به نشانی esale.ikd.ir مراجعه کنند. البته مدیران ایران خودرو دیزل جزییات بیشتری از طرح های فروش خود منتشر نکرده اند.

دور دوم فروش پیکاپ فوتون با گیربکس اتوماتیک در شرایطی در دستورکار ایران خودرو دیزل قرار گرفته است که ۲۰ اسفندماه امسال تحویل پیکاپ های فروخته شده در اولین دور فروش این محصول از سوی بازوی تجاری ساز ایران خودرو نهایی شد.

پیکاپ فوتون بنزینی اتوماتیک به گفته مدیران ایران خودرو عنوان پرقدرت‌ترین پیکاپ بازار را یدک می کشد. این خودرو دارای پیشرانه‌ای با فناوری بورگوارد، مجهز به توربو شارژر است که می‌تواند ۲۴۰ اسب بخار و ۳۶۰ نیوتن متر گشتاور تولید کند که این مشخصات باعث شده تا این محصول ایران خودرو دیزل به عنوان قدرتمندترین پیکاپ دو کابین بنزینی در بازار ایران شناخته شود.

پیکاپ فوتون علاوه بر مجهز بودن به سیستم‌های ایمنی رفاهی و هوشمند پیشرفته، مجهز به گیربکس معروف ZF اتوماتیک هشت دنده است و با طراحی داخلی بسیار زیبای خود مورد توجه قرار گرفته است. قابلیت دو دیفرانسیل ۴WD و زنجیر موتور از دیگر ویژگی‌های مهم این محصول است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

کرمان موتورخودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدماتعصر خدماتعصر خدماتهای بانك