صنعت کار » تا پایان امسال مترو به هشتگرد می‌رسد

تا پایان امسال مترو به هشتگرد می‌رسد

مترو گلشهر - هشتگرد که برای تکمیل به حدود ۶۰ میلیارد تومان منابع دولتی نیاز دارد و سازمان برنامه و بودجه قول تامین آن را داده، بنا به گفته مسئول اصلی اجرای پروژه تا پایان امسال بر روی ریل قرار می‌گیرد.

به گزارش صنعت کار، روز گذشته سردار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا (ص) به همراه مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از روند پیشرفت پروژه مترو هشتگرد بازدید داشتند که در جریان این سفر، سردار عبداللهی با اشاره به اتمام کار ابنیه مترو اظهار امیدواری کرد تا پایان امسال مترو به هشتگرد برسد.

وی با ابراز خرسندی از پیشرفت خوب پروژه در ماه‌های گذشته، اظهار کرد: با توجه حجم مسافر و ترافیک جاده‌ای تسریع در بهره برداری از قطار برقی شهر جدید از اهمیت ویژه ای بر خوردار است.

عبداللهی با اشاره به اینکه سیستم برق‌رسانی و تجهیز پروژه از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: کار ابنیه و روسازی پروژه به اتمام رسیده و پروژه در مرحله اجرای برق بالا سری و خرید تجهیزات با پیشرفت ۳۰ درصدی است.

وی گفت: این پروژه با توجه به حجم ترافیکی که به خود اختصاص می‌دهد، از اهمیت بالایی برخوردار است و قرارگاه خاتم‌الانبیا نیز تلاش می‌کند که این پروژه را تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برساند.

عبداللهی با تاکید بر اینکه تلاش بر این است به انتظار چندین ساله مردم منطقه پایان داده شود، گفت: قرارگاه خاتم الانبیا (ص) تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا این پروژه در پایان امسال به بهره‌برداری برسد.

بنابراین گزارش عملیات ساخت مترو هشتگرد از حدود هفت سال قبل آغاز شده و گفته می‌شود هم‌اکنون از ۸۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات