صنعت کار » تقدیر از اقدامات دادگستری استان البرز در راستای حمایت از تولید و اشتغال

رئیس سازمان صنعت استان البرز مطرح کرد:

تقدیر از اقدامات دادگستری استان البرز در راستای حمایت از تولید و اشتغال

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با اشاره به حمایت‌های دستگاه قضایی از مقوله تولید در این استان گفت: اقدامات دادگستری در راستای حمایت از تولید و اشتغال قابل تقدیر است.

به گزارش صنعت کار، جلسه دبیرخانه ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی دادگستری کل استان البرز به ریاست احمد فاضلیان؛ رئیس کل دادگستری این استان برگزار و مشکلات حقوقی و قضایی دو واحد تولیدی مطرح برطرف شد.

جهانگیر شاهمرادی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز اظهار کرد: در این جلسه ابتدا مشکلات حقوقی و قضایی یک واحد فعال صنعتی تولید آرد در حوالی کردان که مرتبط با انبار دپو گندم آن بود مطرح شد که در راستای حفظ اشتغال و حمایت از تولید ملی، دستور حل مشکلات مذکور صادر شد.

شاهمرادی ادامه داد: واحدی بعدی که مشکلات آن مطرح شد در شهرستان اشتهارد واقع شده و تولیدات آن شامل مونو کلسیم فسفات (MCP) و دی کلسیم فسفات (DCP) است که این واحد نیز در رابطه با فضای اداری خود به مشکلاتی جدی برخورده بود که با دید بسیار مثبتِ حوزه قضایی نسبت به مقوله تولید، دستور رفع مشکل مذکور نیز صادر شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با اشاره به حمایت‌های دستگاه قضایی از مقوله تولید در استان البرز بیان کرد: رئیس کل دادگستری استان البرز، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز و دیگر تلاشگران دستگاه قضا در استان تاکنون به دقت مسائل و مشکلات تولید، اشتغال و صنعت را رصد کرده و در راستای حل آن اقدامات ارزنده‌ای انجام داده اند که جا دارد از این حُسن نظر و همکاری، تشکر کنیم.

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات