صنعت کار » طرح فروش فوری پژو 405 با تحویل 30 روزه آغاز شد

طرح فروش فوری پژو ۴۰۵ با تحویل ۳۰ روزه آغاز شد

طرح فروش فوری تنظیم بازار پژو 405 GLX از امروز ساعت 10 صبح آغاز شد.
به گزارش صنعت کار، امکان ثبت نام در این طرح تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت و قیمت این خودرو در این طرح، ۶۳ میلیون و ۱۵۸ هزار و ۴۰۰ تومان پیش بینی شده است.
مدل دوگانه سوز این خودرو نیز ۶۵ میلیون و ۵۷۸ هزار و ۴۰۰ تومان بوده و موعد تحویل خودروها ۳۰ روزه است.
در این طرح نیز همانند سایر طرح ها، ظرفیت ثبت نام برای هر کدملی از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو بوده و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی ایران خودرو فسخ خواهد شد.
در این بخشنامه امکان ثبت نام برای افراد بالی ۱۸ سال امکانپذیر بوده و همه مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام کرده اند قادر به ثبت نام از این بخشنامه نیستند و هر ثبت نام مغایر با با شرایط این بخشنامه، از سوی شرکت یک طرفه ابطال خواهد شد.
در این طرح جهت واریز مبلغ بالای ۵۰ میلیون تومان، مشتریان باید پس از دریافت ردیف قرارداد از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو « بخش میز کار مشتری» حداکثر تا ۲۴ ساعت الباقی مبلغ را واریز کنند در غیر این صورت قرارداد مذکور غیرفعال شده و وجه مشتری مسترد خواهد شد.
پس از انعقاد قرارداد، مشتری به هیچ عنوان حق انصراف نخواهد داشت و در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، مطابق همه قراردادها ۳۰ درصد سالیانه ( دو و نیم درصد ماهیانه) جریمه تاخیر به صورت روزشمار محاسبه و قابل پرداخت خواهد بود.
منبع: خودروکار
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات