صنعت کار » پیام مدیر عامل بیمه ملت به مناسبت گرامی داشت روز خبرنگار

یادداشت/

پیام مدیر عامل بیمه ملت به مناسبت گرامی داشت روز خبرنگار

عرصه‌ی خبر و اطلاع‌رسانی، عرصه‌ی امانت و رفتار حرفه‌ای است. حوزه‌ی صداقت و درست‌کرداری است. محل راست‌‌نمایی است. خبرنگاران محترم و روزنامه‌نگاران حوزه‌ی بیمه‌ای، تمامی سرمایه‌های انسانی ما در حوزه‌ی اطلاع‌رسانی هستند.

به گزارش صنعت کار، صنعت بیمه‌ در کنار سایر صنایع کلیدی کشور، بر این اعتقاد است که عبور از شرایط موجود نیازمند همکاری و همراهی تک‌تک عناصر و نهادهای اطلاع‌رسانی و در راس آن‌ها خبرنگاران و روزنامه‌نگاران زحمت‌کش و بی‌مدعای حوزه‌ی بیمه است.

در آستانه‌ی روز خبرنگار، قدردان تجلی باشکوه آگاهی‌بخشی در عرصه‌ی اطلاع‌رسانی هستم و حضور هوشمندانه و فراگیر اصحاب اندیشمند رسانه را فرصتی مغتنم برای صنعت بیمه می‌دانم.

روابط عمومی شرکت، به لحاظ نگرش‌های حرفه‌ای و آیینی خود؛ همواره پذیرای تمام نقدها و راهنمایی‌های اصولی و منصفانه و حرفه‌ای بوده است.

مجدداً  از جانب خود و نیابتاً از طرف تمامی پرسنل  خدوم شرکت بیمه ملت ، از  زحمات و تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و اهالی دوست‌داشتنی و سخت‌کوش رسانه‌ای که همچنان در سنگر رسانه با تعهد و امانتداری خود،  به رشد و شکوفایی صنعت بیمه کمک می‌کنند، سپاسگزارم.

علی صلاحی نژاد/ مدیر عامل شرکت بیمه ملت

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

بهروز سجودیahtخودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات