صنعت کار » شاخص بورس وارد کانال 98 هزار واحد شد

شاخص بورس وارد کانال ۹۸ هزار واحد شد

شاخص کل بورس با رشد 652 واحد وارد کانال 98 هزار واحد شد.

به گزارش خبرنگار صنعت کار، شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران (تدپیکس) در پایان معاملات امروز سه‌شنبه ۲۵ دی ماه ۹۶ با افزایش ۶۵۲ واحدی روی رقم ۹۸ هزار و ۵۹۶ واحد ایستاد.

شاخص کل هم ‌وزن اما با کاهش ۲ واحدی عدد ۱۷ هزار و ۴۰۸ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با افزایش ۷۸۴ واحدی به رقم ۱۰۶ هزار و ۳۰۲ واحد دست یافت.

شاخص بازار اول اما در حالی با افزایش ۵۲۰ واحدی به رقم ۷۰هزار و ۴۵۲ واحد دست یافت که شاخص بازار دوم با افزایش ۱۰۹۰ واحدی عدد ۲۰۷ هزار و ۷۷۱ واحد را به نمایش گذاشت.

ارزش کل معاملات امروز بورس تهران در حالی بیش از ۲۲۱ میلیارد تومان نمایش داده شد که ناشی از دست به دست شدن بیش از یک میلیارد و ۵ میلیون سهم و اوراق مالی قابل معامله طی ۷۵ هزار و ۵۸۹ نوبت داد و ستد بود.

بر اساس این گزارش، امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی سه شرکت ملی صنایع مس با ۱۸۶ واحد،تاپیکو با ۱۴۳ واحد و فولاد مبارکه با ۷۹ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت را بر برآورد شاخص کل بورس به نام خود ثبت کردند.

در مقابل معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت های پالایش نفت اصفهان با ۱۳ واحد، پتروشیمی خارک با ۹ واحد و گروه مپنا با ۶ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی را در محاسبه این نماگر به دوش کشیدند.

امروز همچنین شاخص کل فرابورس (آیفکس) نیز با افزایش ۴ واحدی روی رقم یک هزار و ۹۲ واحد ایستاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات