صنعت کار » مردم را از خدمات دولت باخبر کنید

وزیر ارتباطات:

مردم را از خدمات دولت باخبر کنید

وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات گفت: خدماتی که دولت و نظام به مردم ارایه می دهد باید با صدای رسا بیان شود و مردم باید نسبت به خدمات چندساله دولت تدبیر و امید آگاهی کامل داشته باشند.

به گزارش “صنعت کار”، محمدجواد آذری جهرمی روز جمعه در جلسه شورای اداری شهرستان دیلم استان بوشهر افزود: تا ۳ سال پیش خیلی ها مخالف توسعه ارتباطات بودند اما امروز باتوجه به نیاز جامعه این موضوع از دغدغه های همه مسئولان است.
وی با اشاره به وضعیت تلفن ثابت در استان بوشهر اظهارداشت: این استان درحوزه تلفن های ثابت مشکل دارد و بنا به قول مدیرعامل شرکت مخابرات این استان، ظرف سه ماه آینده هیچ خط تلفن ثابتی در این استان در صف انتظار نخواهد بود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، بر توسعه فیبر نوری در شهرستان دیلم تاکید کرد و گفت: دلایل کندی سرعت اینترنت دراین شهرستان بررسی و اطلاع رسانی خواهد شد.
آذری جهرمی گفت : ۲ برنامه جدی درحوزه توسعه خطوط تلفن و اینترنت برای سه ماه آینده دیلم در نظر گرفته شده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: روستای مظفری، جاده مظفری -گچساران و برخی از روستاهای شهرستان دیلم را تا ۲۲ بهمن امسال به فناوری جدید ارتباطی تجهیز خواهیم کرد.
وی افزود: امنیت تجهیزات ارتباطی که نیاز اساسی مردم است باید تامین شود.
آذری جهرمی اظهارداشت: تا پایان سال شرایط ارتباطی شهرستان دیلم بهتر خواهد شد و باید یک مزیت ویژه از طرف فناوری اطلاعات برای توسعه اشتغال شهرستان دیلم ترسیم واجرایی شود.
شهرستان دیلم در ۲۱۰ کیلومتری شمال مرکز استان بوشهر قراردارد.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات