صنعت کار » فروش دیگنیتی از دو هفته آینده با تحویل فوری آغاز می شود/ خودروی تجاری مسافری بهمن با برند آسنا وارد بازار می شود

مدیرعامل گروه بهمن خبر داد

فروش دیگنیتی از دو هفته آینده با تحویل فوری آغاز می شود/ خودروی تجاری مسافری بهمن با برند آسنا وارد بازار می شود

مدیرعامل گروه بهمن از آغاز برنامه فروش دیگنیتی محصول تازه وارد این گروه ظرف دو هفته آینده خبر داد و گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده تا پیش از پایان بهمن ماه نخستین عرضه این خودرو با موعد تحویل فوری انجام خواهد شد .
به گزارش صنعت کار، بیوک علیمرادلو در حاشیه افتتاح نمایشگاه داخلی سازی گروه بهمن با بیان این که برای سال آینده ظرفیت تولید سالانه ۳۵۰۰ دستگاه خودروی دیگنیتی پیش بینی شده است، افزود: هم اکنون دو محصول دیگنیتی و فیدیلیتی در دست تولید است که امیدواریم با تیراژ بالا این خودروها را تولید کنیم.
وی از برنامه ریزی این گروه خودروسازی برای تولید یک خودروی سدان خبر داد و افزود: امیدواریم این سدان تا سال آینده به بازار عرضه شود اما راهکاری که برای توسعه محصول در نظر گرفته شده عدم وابستگی کامل به یک شرکت و یا برند خاص است تا دوباره دچار مشکلاتی که در گذشته شده بودیم نشویم.
علیمرادلو با بیان این که بر این اساس با وجود این که هنوز خودروی جدید این گروه وارد بازار نشده اما ساخت قطعات و داخلی سازی آن ها در دستور کار قرار گرفته تا از توان داخلی استفاده کنیم.
مدیرعامل گروه بهمن در خصوص برنامه های این شرکت در زمینه خودروهای تجاری نیز اظهار کرد: با وجود فعال بودن برند ایسوزو که یکی از محبوب ترین برندهای خودروهای تجاری به شمار می رود، بر روی  محصولات تجاری که طراحی و تولید این شرکت خواهد بود نیز متمرکز شده ایم.
وی ادامه داد: در زمینه اتوبوس نیز به نظر می رسد تا پایان سال نسبت به رفع موانع آن اقدام شود تا از سال آینده وارد بازار اتوبوس شویم بنابراین خودروهای تجاری مسافری نیز در برنامه این گروه خودروسازی است که در قالب شرکت اسنا خواهد بود.
علیمرادلو در ادامه در خصوص امکان بازگشت شرکای خارجی این شرکت با رفع تحریم ها نیز اظهار کرد: این شرکت به هیچ عنوان همکاری با شریک خارجی را پس نمی زند و در صورت بهبود شرایط و امکان همکاری مشترک با سایر برندها، نسبت به توسعه این همکاری ها اقدام می کنیم اما به طور قطع این بار به گونه ای قدم برخواهیم داشت که دچار مشکلات گذشته نشویم و با دقت بیشتر گام برداشته و در این مسیر متوقف نخواهیم شد.
وی در خصوص میزان داخلی سازی محصولات جدید نیز گفت: به طور طبیعی محصولات جدید با داخلی سازی ۲۰ درصدی کار خود را آغاز می کنند اما امیدواریم داخلی سازی دیگنیتی به ۳۰ درصد برسد در همین حال فیدیلیتی دیگر محصول جدید این گروه با داخلی سازی حدود ۵۸ درصد وارد بازار می شود و هدف گذاری داخلی سازی این خودرو ۶۰ درصد خواهد بود.
‎ علیمرادلو تصریح کرد: برای عرضه نسخه جدید دیگنیتی نیز تابستان سال آینده در نظر گرفته شده و در واقع مدت زمان عرضه این محصول را ۳ تا ۵ سال  بپیش بینی شده اما هر سال محصول جدیدی از آن عرضه خواهد شد.
‎مدیر عامل گروه بهمن در خصوص عرضه فیدیلیتی نیز گفت: پلتفرم فیدیلیتی برای گروه بهمن بوده و روی نسخخه پیشرفته آن کار خواهیم کرد و به طور قطع محصولات متفاوتی را بر روی این پلتفرم عرضه شده و در نهایت پلتفرم های بعدی به روزرسانی خواهد شد.

منبع: خودروکار

‎انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات